Sien griovimas ir demontavimas

Atliekant remonto darbus daugiabutyje ar nuosavame name, dažnu atveju sienų griovimas ir demontavimas yra neišvengiamas. Tai yra būtent todėl, kad remonto darbai atliekami ne kas metus, ir prisiruošus šiuos didelius darbus atlikti, reikia stengtis įgyvendinti visus savo norus, bei persiplanuoti daugiabutyje esančiame Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone kambarius bei erdves. Todėl sienų griovimas Klaipėdoje ypač aktualus žmonėms kurie nusprendžią pajūryje atlikti remonto, apdailos ir griovimo darbus.

Sienų griovimas užima labai svarbią rolę remonto darbuose. Jeigu norite perkelti, ar nugriauti sieną, bei pakeisti patalpą, Jūs privalote atlikti sienos griovimą. Tai yra pirmasis darbas, kurį atlikus tik po jo galėsite atlikti apdailos darbus. Griauti sieną yra paprasta, daugiau klausimų kyla, kuomet reikia gauti leidimus atlikti griovimo darbus bute Klaipėdoje. Griaunant paprastąją sieną, leidimų griovimui nereikia, bet norint griauti laikančiąją sieną prasideda biurokratija. Jums reikia pirmiausia gauti kaimynų sutikimą. Tai yra todėl, kad griovimo metus bus pažeidžiama pastato konstrukcija, ir kaimynai turi pateikti savo susitikimą, nes kyla rizika pažeisti namo stabilumą. Sekantis etapas, griovimo projekto suderinimas, jo metu yra nustatomos sienos apkrovos, bei paskaičiuojamos atraminės sijos, bei sąramų, reikalingų palaikyti sieną, apkrovos. Su šiuo projektu gaunamas griovimo leidimas ir tik tuomet galima atlikti griovimo darbus bute.

Prieš atliekant griovimus, atitraukite baldus nuo griaunamos sienos, ir sustumkite į kambario vidurį, apdenkite plėvele, nes griovimo metu, susidarusios dulkės gali pakenkti baldams bei daigtams, todėl būtina juos apsaugoti.

Taip pat atliekant griovimo darbus, svarbu teisingai apsirengti. Nuo dulkių kurios susidaro pradėjus trupinti sieną, ar kitaip ją ardyti, apsaugos respiratorius. Akis nuo pažeidimų apsaugos darbo akiniai. Nuo nelaimingų atsitikimų naudokite šalmą, nes darbai atliekami aukštyje, ir sienos nuolaužos kris ant žemės, taip apsaugosite savo galvą. Na ir nemažiau svarbu apsaugoti kojas, naudokite darbinius batus su pakietintu priekiu.

sienų griovimas

Kaip matote prieš remonto darbus, yra labai daug reikalų su griovimo darbais. Todėl prieš išsikraustant, ir paliekant buta ar objektą kurį remontuosite, susitvarkykite su leidimais, nes pastaruosiu išimti trunka gan ilgai, todėl sutaupysite laiko bei pinigų kuriuos išleistumėte gyvendami laikinai kitur.

Ir tai tik griovimo darbų pasiruošimas, o dar lauks visi apdailos ir dažymo bei gruntavimo darbai. Todėl apsišarvuokite kantrybę, ir pirmyn link geresnio gyvenimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *