Mediniai vaikų nameliai Kokį Geriausią Pirkti?

Ypač aktuali tema tarp tėvelių kurie augina vaikus – mediniai vaikų nameliai kokį geriausią pirkti? Šis klausimas kyla kuomet pradedamasi domėtis veikla lauke vaikams. Kadangi vaikus sunku sudominti leisti laiką kieme ir lauke, puikiai šią problemą išsprendžia medinis namelis vaikams.

Mediniai Vaikų Nameliai

Kadangi medinių namelių gamintojai suprojektavo begalęs namelių variantų ir komplektacijų vieniems tai palengvino išsirinkimo procesą, o kitiems kaip tik atvirkščiai – pasunkėjo išsirinkimo ir pirkimo procesas. Taigi trumpai aptarsime į ką reikėtų atkreipti renkatis mediniai vaikų nameliai ir kokių klaidų reikėtų nedaryti, kad poto netektų gailėtis.

Apie namelius vaikams

Pirmiausia reikia suvokti vaikiški nameliai teikiamą naudą. Kad galėtumėte įvertinti jo kainą, turite žinoti jog namelio teikiama nauda yra ne tik kad vaikas turės veiklos, o jūs galėsite skirti laiko sau, bet ir tai jog vaikas praleis lauke daug laiko. O tai reiškia, kad sumažins praleidžiamą laiką prie televizoriaus, kompiuterio ar telefono ekrano, nesiformuos netaisyklinga laikysena bei neges akys. Nekalbame apie laisvalaikį praleistą gryname ore bei sveikai lakstant ir bendraujant su kitais vaikais.

Kaip matote įsigijus namelį bus pereinama iš kritinio vaiko praleidimo laiko į sveikatingumą skatinančia veiklą lauke.

Į ką atkreiptį dėmesį perkant medinį namelį

Teko girdėti, kad perkant mediniai vaikų nameliai jį pristato nesurinktą bei neimpregnuota ir nedažytą. Taip nutinka todėl jog, pirkėjas nepasižiūri ar tiesiog nežino kaip turi būti apdirbta mediena lauko sąlygoms eksploatuoti. Mediniai nameliai dažniausiai gaminami iš pušies medienos kartais naudojama ir eglė. Tik tinkamai apdorota ir impregnuota mediena užtikrina kad namelis tarnaus ilgai ir nesupus po kelerių metų. Todėl atkreipkite dėmesį ar į kainą įskaičiuotas namelio impregnavimas ir dažymas, bei ar surinkimo paslaugą įtraukta į kainą. Tokiu būdų užsitikrinsite jog patiems nereikės dažyti ir kitaip rūpintis atvykusiu nameliu.

Mediniai nameliai kaina

Namelių kaina susideda ir priklauso nuo jo dydžio ir komplektacijos. Panašiai kaip renkatis automobilį, kuo didesnis ir kuo jo gausesnė komplektacija, tuo namelis kainuos brangiau. Nederėtų daryti klaidos, kuomet namelį perka kuo pigesnį, nes namelio tarnavimo laikas yra visa vaiko vaikystė, todėl kuo namelis su daugiau veiklų tuo vaiko vaikystė bus spalvingesnė.

4 komentarai apie “Mediniai vaikų nameliai Kokį Geriausią Pirkti?”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikų namelis gaminamas iš medžio. Ilgaamžiai ir su įvairiausiais priedais

  2. Atgalinis pranešimas: Mediniai vaikiški nameliai veiklos garantas jūsų vaikams, su čiuožykla

  3. Atgalinis pranešimas: Vaikiški mediniai nameliai puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams

  4. Atgalinis pranešimas: Namukai vaikams geriausia dovana įvairiomis progomis

Komentarai yra išjungti.