iš ko susideda Mediniai nameliai vaikams kaina

Turbūt aktualiausias klausimas renkantis bet kokį medinį namelį vaikams ar žaidimų aikštelę yra kaina. Mediniai nameliai vaikams kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Šiame straipsnyje aptarsime iš ko susideda vaikų namelių kaina, bei kaip galima sutaupyti įsigyjant medinį namelį savo vaikams.

Iš ko susideda mediniai nameliai kaina?

Mediniai nameliai kaina susideda iš kelių esminių punktų:

  • Medinio namuko vaikams dydžio. Natūralu, jog namelis kuris yra kelių kvadratinių metrų, ir namelis kur vos telpa vienas vaikas kaina skirsis ir ženkliai. Todėl kaina yra tiesiogiai proporcinga medinio namelio dydžiui. Nes kuo didesnis namelis, tuo reikia daugiau medienos jam pagaminti, daugiau impregnanto, darbo jėgos bei surinkimo trukmės.
  • Mediniai nameliai vaikams komplektacijos. Mediniai nameliai yra komplektuojami su čiuožykla, alpinisto sienele, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu, su pagalbinėmis rankenėlėmis, piratų laivo vairu, smėlio dėže, sūpynėmis (kurios dažniausiai būna dvejos. Todėl kuo daugiau norėsite vaikams suteikti veiklos ir pramogų tuo namelis kainuos brangiau.
  • Taip pat nuo namelio užbaigtumo. Jei norite sutaupyti, pirkti derėtų tik supjautas lentas, surinkimą ir dažymą pasilikti sau. Šiuo būdų pavyktų sutaupyti keliasdešimt procentų namelio kainos.
Mediniai nameliai vaikams kaina

Kaip matote mediniai nameliai vaikams kaina susideda iš tikrai daug aspektų, ir kainą galime pasakyti tik nurodžius namelio dydį, priedų skaičių bei kokiame mieste planuojate namelį statyti.

Kaip sutaupyti perkant medinį namelį vaikams?

Pirmiausia norint sutaupyti derėtų peržiūrėti skelbimų portalus, kuriuos galbūt kas nors parduoda jau naudotą namelį. Jeigu nepavyksta rasti tinkamo varianto, tuomet vertėtų palaukti ir namelį pirkti žiemą, kuomet medinių namelių gamintojai teikia nuolaidas, nes žiemą jų paklausa ženkliai sumažėja. Taip pat kaip ir minėjome straipsnio pirmoje dalyje, pasilikti kelis darbus prie namelio sau, tai yra namelį dažyti bei surinkinėti patiems. Kaip matote būdų nusipirkti medinį namelį pigiau yra tikrai nemažai, bet paieškos užima laiko ir dažnu atveju geriausia susirasti pigesnį naują variantą, ir būti užtikrintiems jog nameliai stovės ir tarnaus ilgai.

O papildomai perkant namelį, gausite garantiją, kuri trunka net du metus. Ir jei namelis pasirodys nekokybiškas medinių namelių gamintojais suremontuos jį.

2 komentarai apie “iš ko susideda Mediniai nameliai vaikams kaina”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikų nameliai mediniai su čiuožykla, smėlio dėže, sūpynėmis ir kt.

  2. Atgalinis pranešimas: Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams - Kaip Pasigaminti Patiems Namuose?

Komentarai yra išjungti.