Vaikų žaidimo nameliai

Vaikų žaidimo nameliai – iš pušies arba eglės medienos pastatytas namelis. Šio namelio pagrindinis tikslas pramoga vaikams. Todėl iš pažiūros paprastas medinis namelis tūrėtu būti statomas labai paprastai, bet taip nėra. Kadangi namelis statomas lauke aplinkos poveikis jį veikia tiek iš vidaus tiek iš išorės visą eksploatavimo laikotarpį, todėl medžiagos iš kurios medinis namelis gaminamas paruošimas turi būti atliktas teisingai.

Vaikų Žaidimo Nameliai

Pirmiausiai nuspręskite iš kokios medienos ketinate gaminti medinį namelį. Jeigu planuojate, kad namelio reikės jums kelis metus, tiks bet kokios rūšies mediena, jeigu norite kad namelis tarnautų labai ilgai rinkitės – pušies medieną. Pirmiausia išpjaukite reikiamo ilgio lentas. Jos bus su unikaliu drėgnumu todėl reikės jas išdžiovinti. Todėl dėkite į džiovyklą ir džiovinkite iki reikiamo drėgnumo. Tuomet atrinkite visas lentas, išmeskite susisukusias, ar kitaip pažeistas lentas, tai namelio sienos bus lygios ir gražios. Atrinktą mediena rekomenduojame impregnuoti specialiu imgregnantu, galite rinktis su unikalia spalva kuri derės prie jūsų namų.

Šį procesą kartokite tol kol bus pasiektas reikiamas lentų skaičius vaikų žaidimo nameliai.

Antras etapas yra namelio rinkimas. Pradėkite visada nuo pagrindo. Susukite išilgines lentas ir vėliau ant viršaus namelio pagrindui skirtas lentas. Toliau prisukite apatines lentas, kurios tvirtinasi prie namelio dugno. Ant šių lentų galite pradėti montuoti laikančiasias lentas, prie kurių suksite vaikų žaidimo nameliai sienas.

Kaip matote medienos paruošimo procesas mediniam nameliui vaikams yra ganėtinai sudėtingas, ir užtrunka nemažai laiko. Todėl jeigu tam laiko neturite Lietuvos gamintojai siūlo įvairaus tipo ir dydžių nameliai vaikams. Žaidimo nameliai būna komplektuojami su čiuožyklomis, sūpynėmis, smėlio dėžėmis bei kitais priedais kurie teikia džiaugsmą vaikams. Todėl nenusiminkite jeigu iš pažiūros namelio patys nesurinksite. Gamintojai teikia unikalią paslaugą, pristatymo metu, jie surinks jūsų žaidimo nameliai už papildomą mokestį. Todėl jums nebereikės sukti galvos, kaip namelį pastatyti patiems ir kaip jį reikės surinkti.

Jums tereikia pateikti užsakymą, ir laukti kol namelis atvyks pas jus į namus ir džiugins jūsų vaikus. Kuo didesnis namelis ir kuo jame daugiau pramogų, tuo vaikams bus įdomiau laiką leisti jame.