Nameliai vaikams

Nameliai vaikams sprendimo būdas sudominti vaikus aktyviai leisti laiką lauke. Pirmiausia turbūt nereikia kalbėti, jog dabartinė vaikų karta, kuri auga technologijų apsuptyje, tapo priklausoma nuo technologijų. Kelių metų vaikučiai, jau nebegali tiesiog valgyti, jiems reikia kažką žiūrėti, ar tai būtų filmukas, ar tai koks žaidimas telefone. Ir su metais situacija tik prastėja. Vaikai praleidžia ypatingai daug laiko telefonuose ir kompiuteriuose, nepaisydami taisyklingos laikysenos bei rekomenduojamų atstumų nuo ekranų. Ko pasakoje jau nuo mažumės prastėja vaikų regėjimas bei formuojasi netaisyklinga laikysena. Tėvai rūpinasi savo vaikais ir ieško sprendimų, kaip be ašarų iškeisti telefonus į pramogas gryname ore.

nameliai vaikams

Vienas iš būdų yra mediniai nameliai vaikams. Šis iš pažiūros paprastas namelis su čiuožykla ir sūpynėmis, gali būti geriausias draugas visais metų laikais jūsų vaikams. Kadangi namelyje yra daug skirtingos veiklos, vienai atsibodus vaikai gali imtis kitos ir taip sukasi užburtas veiklos ratas. Mediniai nameliai teikia įvairiapusę naudą, nes vaikai žaisdami mokosi, pažysta pasaulį, be to jie laksto, sportuoja, būna gryname ore, bei bendrauja su draugais. Tai yra nepakeičiama pagalba tėvams, norint sudominti vaikus aktyviai leisti laiką lauke. Kadangi namelis yra puiki išeitis, gamintojai nesnaudžia ir siūlo įvairiausius namelių modelius, kuriuos besirenkant galima ir paklysti. Todėl pateiksime pagrindinius aspektus į kuriuos reikia atkreiptį dėmesį renkatis savo medinįnamelį vaikams.

Mediniai nameliai vaikams – kokybė, pristatymas, surinkimas

Mediniai nameliai vaikams kaip ir aišku iš pavadinimo gaminami iš medienos – dažniausiai pušies. Pušies mediena pasižymi puikiomis statybinėmis funkcijomis lauko sąlygomis, todėl teisingai apdorota ir impregnuota mediena ne tik ergonomiškai atrodo, bet yra ilgaamžė. Todėl pritaikyti mediniai nameliai lauko sąlygomis džiugins jūsų mažuosius visais metų laikais.
Pristatymo paslaugą teikia visi namelių gamintojai. Nameliai pristatomi pakuotėse, nesurinkti. Todėl užsakius tokį namelį, reikės jį surinkti instrukcijos, pridėtos prie namelio, pagalba. Jeigu surinkimo procesas atrodo sudėtingas, arba mama kuri nori padovanoti savo namelį vaikams pati jo negali surinkti ir nemoka, Lietuvos gamintojai teikia surinkimo paslaugą jūsų kieme. Todėl nereikia pergyventi dėl surinkimo, nes užsakius šią paslaugą, namelis po kelių savaičių bus surinktas jūsų kieme.

Namelių kaina

Šis klausimas ypač aktualus tiems, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Išsirinkti namelį iš tokios didelės pasiūlos yra išties nelengva. Todėl pirmiausia reikia aptarti iš ko susidaro mediniai nameliai vaikams kaina, o tuomet aptarsime kaip galima sutaupyti. Taigi vaikų nameliai kaina susidaro ir priklauso nuo namelio dydžio. Normalu, kad didesnis namelis kainuoja brangiau. Taip pat komplektacija, jeigu pirksite namelį be priedų, tuomet kaina bus pigi, bet jeigu komplektuosite su čiuožykla, sūpynėmis ir kitais įvairiausiais priedais, tuomet mediniai nameliai vaikams kaina ženkliai išaugs.

Norint sutaupyti namelį reikia pirkti ne sezono metu, rudenį arba žiemą. Kuomet medinių namelių paklausa yra maža. Tuomet gamintojai taiko ypatingas nuolaidas. Taip pat siūlome rinktis namelį be surinkimo paslaugos. Šiuo būdų sutaupysite nemažai pinigų.